Haber

Balıkesir’in sporcuları Türkiye 3’ncüsü

Kaptan Cimnastik Akademisi Ankara’da gerçekleştirilen Artistik Cimnastik 2. Lig 1. Etap müsabakalarında, Türkiye ve KKTC’den karşılaşmalara katılan 17 Kulüp ortasında sıralamada üçüncü oldu.

Artistik Cimnastik 2. Lig 1. Etap karşılaşmalarının devamı niteliğinde olan ve Türkiye Jimnastik Federasyonu Sancaktepe Kamp Eğitim Merkezi Spor Salonunda gerçekleştirilen 2. Lig 2.Etap karşılaşmalarında yarışan Kaptan Cimnastik Akademisi Gençlik ve Spor Kulübü, yarışa katılan 2. Lig Kulüpleri ortasında Türkiye 3.lüğünü kazandı.

Kulüp Lideri Ehil Kaptan: ” Söylenecek çok fazla bir şey yok aslında. Verilen emeklerin ve eforun çok fazla bileşeni mevcut. Atletlerimiz ve ailelerimiz tam manası ile bir bütün oldu. Müsamahanın, azmin, sabrın, samimiyetin, disiplinin, çalışmanın ve daha çok çalışmanın sonucu bugün bulunduğumuz noktadır. Karşılaşmalara birinci iştirak sağladığımız yılda bu türlü bir muvaffakiyete ulaşmak bizleri tabi ki gururlandırdı. Bu süreçte emek verip ter döken başta kulüp atletlerimiz olmak üzere, Kaptan Cimnastik Ailemize teşekkür etmek istiyorum. Bu vesile ile başta bu aktifliğe konut sahipliği yapan Türkiye Cimnastik Federasyonuna ve Değerli Yöneticilerine, Sayın Hocalarımıza ve Hakemlerimize, bizlere kendileri ile tanışma ve müsabaka imkanı veren tüm kulüp yöneticisi hocalarımız ve değerli atletlerimize da şahsım ve kulübüm ismine ayrıyeten teşekkür etmek istiyorum” dedi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu