İş

İlgi Çeken Yeni Nesil Sorgulama ve Takip Sistemi

İşimizin mevcut takibi, günümüzde ticaretle uğraşan işletmeler için en hayati bahislerden biridir. Digital Gen firması çıkarmış olduğu yazılım ile işletmenizin tüm sonuçlarını telefonunuzdan sorgulama yaparak takip etme imkanı sağlamaktadır. İster takip işleri, ister finans, cep telefonunuzdan öğrenmek istediklerinizle ilgili bir soru sorduğunuzda sistem size yeni veriler sunuyor. Örneğin bir eserle ilgili sorgulama yaptığınızda eserin bulunduğu yere, kaç adet kaldığına, yeni alış ve satış fiyatlarına saniyeler içinde ulaşmanızı sağlar, hatta günlük olarak satış bilgileri hakkında sizi bilgilendirebilir. veya aylık olarak. Ayrıca bilgi güvenliği kapsamında yetkilendirme sistemindeki sistem de oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

 

Son yıllarda tecrübe edilen ve kişisel ulaşımla çalışan sistemlerin aksine çalışanlar, aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlara tek bir sorgu ile ulaşabilecek.

 

Tüm Bilgilerinize Anında Erişim

Online sorgulama sistemi GenBot, işletmelerin özellikle ilgili kişiyi arayarak ya da e-posta göndererek bilgi ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve bu da geri dönüş bekleme sürecini ortadan kaldırarak çalışanların daha verimli ve hızlı olmalarını sağlamaktadır. İşletmelerin, fiyat sorma, bilgi alma ve denetleme gibi karmaşık ve zorlayıcı süreçlere son verebilmeleri için sistemlerine entegre taşınabilir aplikasyonu ile istedikleri bilgiye tek tıkla ulaşmalarını sağlar. API sağlayan iletişim uygulamaları ile çalışan GenBot, 7 gün 24 saat çalışabilmektedir. Özellikle üst yönetimlerin işlerini uzaktan yönetebilmeleri için yeni statülerini takip etmelerine olanak sağlar.

 

Geleneksel bilgi işlemlerinde manuel girişlerden kaynaklanan hataların aksine GenBot, sorgulama işlemlerinin hatasız olarak yürütülmesini sağlar. Ayrıca gerekli bilgilere dijital ortamda erişilmesi, bilgilere ilişkin belgelerin kaybolması veya zarar görmesi risklerini de ortadan kaldırır. Şirketlerinde dijitalleşme süreçlerini etkinleştirerek, Sürdürülebilirlik ilkesi çerçevesinde gelişmelerini sağlar.

 

Saniyeler İçinde 10.000+ Sorgu

Yenilikçi ve teknolojik altyapısı sayesinde saniyede 10.000’den fazla sorgu yapılmasına olanak sağlayan GenBot; Zaman ve mekan fark etmeksizin istenilen birçok farklı bilgiye saniyeler içinde ulaşma imkanı sunar.

 

İş akış süreçlerini hızlandıran GenBot Online Sorgulama Sistemi, firmaların ihtiyaçlarını maksimum düzeyde belirleme yeteneğine sahiptir. Bu sayede iş ve hizmetlerin düzenlemeleri hızlı bir şekilde yapılarak operasyonel süreçlerin başarılı bir şekilde yürütülmesi çok daha kolay hale gelmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu