Yaşam

Kız arkadaşıyla seviştiği anları gizlice kaydedip 40 bin liraya satan İngiliz televizyon yıldızından mahkemede skandal sözler

İngiltere’nin en ünlü televizyon simalarından biri olan Stephen Bear, katıldığı Towie programıyla ünlenen Georgia Harrison ile evinin bahçesinde güvenlik kamerasının görebildiği bir ilişki yaşadı.

Daha sonra güvenlik evi tarafından görüntülendiğinden habersiz olan Harrison’a görüntüleri internette satacağını söyledi. Harrison’ın ricasını görmezden gelen Stephen, resmi satarak 40.000 £ kazandı.

Harrison olaydan sonra Stephen’a dava açtı. Stephen, ‘sapkınlık, diğerinin özel görüşlerini yaymak’tan yargılanmaya başladı.

En az beş yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kalan Stephen, lüks aracıyla mahkemeye geldi. Kız arkadaşı Jessica Smith, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Stephen’ın arkasında kendisinin olduğunu söyledi.

Mahkemede Stephen, başka bir televizyon yıldızı olan Lauren Goodger ile de cinsel ilişkiye girdiğini ve cinsel ilişki anlarının görüntülerine sahip olduğunu söyledi. Mahkeme devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Evden eve nakliyat
evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu