Haber

Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi’nden İlk Adaylık Açıklaması

Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi’nden ilk adaylık açıklaması Mehmet Yıldız’dan geldi. Yıldız, “Bu bir bayrak yarışıdır ve profesyonel siyaset adına bayrağı en üst seviyeye taşımak için ekibimizle birlikte mücadele edeceğiz.”

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova illerinden binin üzerinde profesyonelin temsil edildiği Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Güney Marmara Şubesi’nin seçmeli olağan genel kurulu 24-25 Şubat 2024 tarihlerinde Bursa’da yapılacak. Akademik Odalar Birliği Kampüsü. Genel kurulun 24 Şubat Cumartesi günü yapılacağı, seçimlerin ise 25 Şubat Pazar günü yapılacağı kongre öncesi ilk adaylık açıklaması, odanın yönetim kurulunda görev yapan JMO Genel Merkez Delegesi Mehmet Yıldız’dan geldi. uzun yıllar yönetmenlik yaptı.

Camianın sevilen isimlerinden Mehmet Yıldız, Jeoloji Mühendisleri Odası (JMO) Güney Marmara Şubesi 7. Olağan Genel Kurulu öncesinde mevcut ve geçmiş oda yöneticileri ve arkadaşlarıyla istişarede bulunduktan sonra “aday” olmaya karar verdiklerini belirtti. “Bu bir bayrak yarışı ve biz de öyleyiz.” “Ekibimiz ile bu bayrağı daha üst seviyelere taşıyacağız” diyen Mehmet Yıldız, şöyle konuştu: “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında kurduğumuz ve 100’üncü Yıl Grubu adını verdiğimiz, her biri farklı niteliklere sahip kişilerden oluşan ekibimizle Eğitimden istihdama, mesleki saygıdan iş dünyası ve üniversitelerle iş birliğine, toplumsal bilinçten, “Yerel yönetimleri her konuda yönlendirmek için en güçlü mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Yeni bir sinerji

Yıldız şöyle devam etti: “Meslek teşkilatımızın, Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova gibi 4 değerli şehrimizde geleceğe destek veren, güçlü, çalışkan ve saygın bir meslek odası olma hedefine yeni bir sinerji kazandıracağız. Bu doğrultuda toplantı 24-25 Şubat 2024 tarihinde gerçekleştirilecektir. “Jeoloji Mühendisleri Odası Güney Marmara Şubesi seçimli genel kurulunda yönetim kurulu adayımız olduğumuzu beyan ederim. Mesleki siyaset dışında hiçbir kaygısı olmayan değerli arkadaşlarımla birlikte tüm meslektaşlarımı sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Başkanlığını Mehmet Yıldız’ın üstlendiği 100. Yıl Grubu JMO Güney Marmara Şubesi Yönetim Kurulu adayları ise şu isimlerden oluşuyor:

“Mehmet Yıldız, İlkay Kartal, SebihaMacit Yıldızalp, Ulaş Kılıç, Onur Arslan, Özgür Yılmaz, Canan Alan, Filiz Keskin Cembekli, Talha Şenol, Muhammed Boz, Bekir Onur Baş, Ayhan Çamlıdağ, Alican Bollu ve Tuncer Çiltaş.” -BURSA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu