Haber

Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan: Hedefimiz 1.5 puan ortalamasıyla yola devam etmek

Kayserispor Teknik Yöneticisi Çağdaş Atan, 1,5 puan ortalamasının bir Anadolu grubu için çok uygun olduğunu belirterek, “Bu yıl hedefimiz lige 1,5 puan ortalamasıyla devam etmek.”

Tredyol Süper Lig’in 4. haftasında Kayserispor, Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Kayserispor Teknik Direktörü Çağdaş Atan, teknik heyetteki Mustafa’nın babasını kaybettiğini ve takımın aklının orada olduğunu belirtti.

İlk yarıda çok iyi bir oyun sergilediklerini belirten Atan, “Atmah ve Arif’le özellikle kaleciyle iyi bir oyun sergiledik. Bölge maçlarını biraz daha iyi oynayabilirdik. Biraz sabırsızca saldırdık. Onun dışında deplasmanda oynanabilecek en iyi maçlardan birini oynadık. İkinci yarıyı ancak idare edebildik çünkü Carol ve Kemen aldıkları darbeler nedeniyle bizi biraz eksik bıraktılar ve sahadaki çabamızı eksik bıraktılar” dedi.

“1,5 puan ortalaması”

Gol fırsatlarını değerlendiremediklerini belirten Çağdai Atan, “18-19 yaş grubumuzla uzatmalarda oynadık. Elimizin biraz daha rahatlamasını beklediğimiz durumlar var. Kayserispor olarak bunu başarabiliriz. Sadece ikinci yarıda çok iyi çalıştık, ilk yarıda çok iyi futbol oynadık. Anadolu grubu için 6 puan. “İyi bir ortalama. 1,5 puan ortalamasıyla gidersek dönem sonunda 57 puan yapacak. Geçen yıl 2 puan farkla kaçırdık, bu yıl hedefimiz 1,5 puan ortalamasıyla devam etmek. Mücadeleye devam ediyoruz, kolay ölmeyeceğiz.” – ANTALYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu