Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’ yeni bölümden ilk fragman: Ertuğrul Bey göründüğü gibi adam değil, tehlikedesiniz.’

Show TV’de yayınlanan ‘Kızılcık Şerbeti’ dizisi dün akşam 48. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret yer alıyor. Çakar, Rahimcan. Kapkap, Serkan Tınmaz.

48. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Abdullah’ın kalbi yaşadıklarına dayanamadı ve kalp krizi geçirdi. Ömer meraktan yanına geldiğinde hayata tutunacaktır ancak bir süre hastanede kalması gerekecektir. Bu korkunç olay tüm ailenin yeniden bir araya gelmesine neden olur. Abdullah’ın hasta olduğunu öğrenen Alev, ilk uçakla şehre döner ama Abdullah’a ulaşmak hiç de kolay olmayacaktır.

Ömer, Görkem’i daha iyi tanımak için çabalarına devam ediyor. Umut çok para kazanmanın sevincine kapıldı ve giderek riskli işlere bulaşmaya başladı. Ertuğrul’un derneğe daveti birçok kişinin gerçek duygularını ortaya çıkaracaktır.

Mustafa’nın eşiyle ilgili şüpheleri giderek artıyor. Bu nedenle ona kötü davranmaya başlamış ve bu durum tüm ailenin dikkatini çekmeye başlamıştır. Nilay’ın bu konudaki hamlesi çok daha büyük bir saldırıyla karşılanırken herkes hayatının şokunu yaşayacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu