Yaşam

NieR: Automata Anime Gelecek Hafta Yayınlanacak

Aniplex tarafından yapılan duyuru ile NieR: Otomatlar Animenin çıkış tarihi belli oldu. Siz de sabırsızlıkla bekleyenlerdenseniz önümüzdeki haftaya hazır olun. Detaylar burada.

PlatinumGames tarafından geliştirilen NieR: Automata, Square Enix yayıncılığı tarafından 2017 yılında PC (Steam) ve PlayStation 4 için piyasaya sürüldü. Drakengard dünyasında geçen bir yan senaryo ile NieR’nin devamı niteliğinde olan oyun, ilerleyen yıllarda Xbox One ve Switch kullanıcıları ile buluşmuştu.

Hikayesiyle beğeni toplayan NieR: Automata için NieR: Automata Ver 1.1a’nın anime uyarlaması Şubat ayında duyurulmuştu. Oyun Direktörü Yoko Taro, hikayenin oyunla birebir aynı olmayacağını ve bazı değişiklikler yapıldığını söyleyerek, ismin neden ‘Ver 1.1a’ olduğunu açıkladı.

NieR: Automata Anime Ne Zaman Çıkacak?

2B ve 9S karakterlerini seslendiren Yui Ishikawa ve Natsuki Hanae ikilisinin anime uyarlaması animede birebir rolleri ile karşımıza çıkacak. 7 Ocak 2023Aniplex tarafından Tanıtım Dosyası 008 fragmanı ile duyuruldu.

NieR: Automata Ver 1.1a dünya çapında Crunchyroll’da yayınlanırken, bazı ülkelerde Amazon Prime ve Hulu’da da izlenebilecek. Aniplex ise anime uyarlamasının yüz altmış ülke ve bölgede yayınlanacağı bilgisini verdi. Bakalım ülkemiz ortada mı? Yakında öğreneceğiz.

NieR: Otomata Konusu

NieR devam filmi, dünyanın robot orduları tarafından işgal edildiği ve harap edildiği bir gelecekte geçiyor. İnsanlığın kalıntıları dünyanın uydusuna yerleşti ve insansı robot askeri gücü olan YoRHa seçkin askeri gücünü kurdu. Bu gücün kurulmasıyla birlikte yaratıklar tarafından üretilen robotlar ile insanlar tarafından üretilen insansı robotlar arasında bir savaş başlar. Hikaye boyunca 2B, 9S ve A2 karakterlerini yönetiyorsunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu