Haber

Psikolog Esra Ezmeci’nin “Kocamın İki Teyzemle İlişkisi Var” İtirafı Hepimizi Pes Ettirdi

Sosyal medya fenomeni psikolog Esra Ezmeci’nin son aylarda Instagram’da yaptığı soru-cevap etkinliği her zaman tartışmalara neden oluyor. Ezmeci’nin aldığı her soru, ülkemizde ne gibi endişelerin olduğunu merak etmesine neden oluyor. İşte onlardan biri daha! Esra Ezmeci’ye geçen gün hepimizin aklını başından alan bir soru soruldu. Detaylar içerikte!

Psikolog Esra Ezmeci, ilişkiler üzerine yazdığı kitaplar ve verdiği tavsiyelerle sosyal medyada en çok konuşulan isimlerden biri. O bizim “yeni Haydar Dümenimiz” dersek yalan olmaz.

Gündüz programları da yapan Ezmeci, Instagram’da soru-cevap etkinliği yaparak takipçilerinin sorularını yanıtlıyor ve tavsiyelerde bulunuyor.

Meğer halkımız o kadar kaygılı ki… Esra Ezmeci o kadar tuhaf, inanılmaz sorular ve itiraflar alıyor ki, toplumumuzun asıl sorununun cinsel konular olduğunu düşündürüyor insana.

Soruları okudukça bunun olamayacağını düşünüyorsunuz ama maalesef oluyor. Burası Türkiye olduğu için toplumumuzdaki cinsel öz(!) başka yerde arasanız bile bulunamıyor.

Örneğin şöyle bir soru:

Veya bunun gibi:

Geçtiğimiz günlerde Esra Ezmeci yine takipçileriyle klasik bir soru-cevap etkinliği gerçekleştirdi. Soru, iki teyzesiyle kaçan kocasına üzülen bir kadının isyanı ile ilgiliydi.

İşte okuyucuları şaşkına çeviren soru:

Esra Ezmeci’nin cevabı şöyle oldu:

‘Burada farklı bir sapkınlık durumu var. Burada çocuklara anlatırken çocukların yaşlarını bilmek ve ona göre anlatmak çok önemli. Belki bunu bir psikologla açıklamak daha doğru olabilir.’

Esra Ezmeci’ye sorulan bu soru hakkında ne düşünüyorsunuz? Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
dragos evden eve nakliyat
kadıköy eşya depolama
Başa dön tuşu