Haber

Resmi Gazete valiler 2023 kararnamesi! Resmi Gazete’nin bugünkü kararları neler? 2724 Sayılı Resmi Gazete Valiler Kararnamesi Listesinde Kimler Var?

Resmi Gazete 2023 tarihli valiler kararnamesi ve bugün 26 Haziran 2023 tarihli Resmi Gazete kararları nelerdir? öne çıkıyor. 26 Haziran 2023 tarihinde yayınlanan Resmi Gazete’de günün duyurularını ve alınan kararların detaylarını görüntülemek için PDF sürümünü indirme seçeneği bulunmaktadır. Yasama Dairesi Kanunları, Yürütme ve idare bölümlerine ilişkin gelişmeler, Yargı Dairesi yasaları ve günün duyuruları Resmi Gazete’de yayımlanır. Peki, Resmi Gazete’nin bugünkü kararları neler? 26 Haziran 2023 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan kararlar nelerdir? Detaylar burada…

BUGÜN RESMİ GAZETE’NİN KARARLARI NELERDİR? PAZARTESİ BAŞKAN KARARLARI

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla yeni atama kararları Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre deprem bölgesinde Hatay Valiliğine Mustafa Masatlı, Gaziantep Valiliğine Kemal Ceber ve Adıyaman Valiliğine Osman Varol atandı.

Resmi Gazete’de yer alan karara göre; Hatay Valiliğine Mustafa Masatlı, Gaziantep Valiliğine Kemal Çeber ve Adıyaman Valiliğine Osman Varol atandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu