Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Oyunları İndirmeye Açık (8 Aralık)

Haftalık olarak kullanıcılara sunulan ücretsiz Epic Games oyunları için yeni hafta bugün prestijiyle başladı. Dijital mağazayı ziyaret edip kitaplığınıza ekleyebileceğiniz oyunlar, Saints Row IV: Yeniden Seçildive Wildcat Silah Makinesihaftaya maç varken GİZEMLİ OYUN olarak belirlenmiştir. Bunun nedeni, yılbaşına kadar günde dağıtılacak on beş oyunun ilki olmasıdır. Bakalım listenin başında hangi sürpriz var?

Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi hariç haftalık olarak kullanıcılara bir veya daha fazla oyun sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Oyunları Sizi Bekliyor

Saints Row IV: Yeniden Seçildive Wildcat Silah Makinesi Önümüzde yedi gün var. kuyu 15 Aralık 2022 Perşembe 19:00 Önceden kitaplığınıza eklerseniz, kalıcı olarak sahip olursunuz. Bundan sonra günde bir oyunun ücretsiz olarak verileceği yılbaşı dönemini geride bırakmış olacağız.

Saints Row IV Hakkında: Yeniden Seçildi

Ana karakterimiz Patron seçimleri kazanır ve yeni Birleşik Devletler Lideri olur, ancak çok geçmeden yeni bir tehdit ortaya çıkar. Kötü Overlord Zinyak liderliğindeki yaratıklarla dünya genelinde şiddetli bir istila başlıyor. Durum böyle olunca iş düşüyor. Eski ve yeni Azizlerin üyeleri bir merkeze gelir ve dünyayı bu şiddetli istiladan kurtarmak için amansız bir çabaya girişirler. Hikaye boyunca birçok farklı ve farklı türde araç ve silah kullanabileceğiniz gibi bu silahları da özelleştirebiliyorsunuz.

Wildcat Silah Makinesi Hakkında

Wildcat Gun Machine, patlayıcı ve çok hareketli bir deneyim! Çok çeşitli silahlar, dev mekanik robotlar ve sevimli kedilerle iğrenç vücutlu yaratık ordularına karşı savaştığınız bir kurşun cehennemi zindan tarama macerasına atılın.

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkışından bu yana Steam ile oldukça zorlu bir rekabet içinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla çok sayıda oyuncu kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu